Menu

Články

Charitativní akce v Holešově v letech 2010 - 2013

Vyhledávání

Každý může pomáhat

rok 2015


Každý může pomáhat Pro Michalku

Jaký je vlastně význam slova charita ? Překlad tohoto slova nám udává latinský jazyk (caritas = smilování, slitování), podle kterého se jedná o dobročinné dobrovolné akce na pomoc trpícím lidem, dětem, nemocným, starým lidem, sociálně slabým apod.

Obrázků: 4

Mikulášský turnaj vyhrál polský tým

Již sedmý ročník Mikulášského turnaje, který každoročně pořádá Dívčí fotbalový klub Holešov, proběhl v neděli 7.prosince v hale 1. Základní školy ve Smetanových sadech. Účastníky byly kvalitní celky ze Slovenska (Šaľa a Nové Zámky – juniorky), tradiční polský host Goczalkowice Zdrój a šest týmů českých, hrajících divizní a krajskou soutěž žen. Osm družstev se střetlo ve vzájemných zápasech ve dvou skupinách a po vyřazovacích soubojích byly určeny dvojice, které bojovaly o postup do finále.

Obrázků: 8

Mezinárodní žákovský turnaj v kopané v Holešově

Sezóna halového fotbalu začala pro Dívčí fotbalový klub Holešov dvěma turnaji, které tento oddíl pořádal v Holešově. První z nich se konal v sobotu 28. listopadu: ten den přivítala sportovní hala 1. ZŠ Holešov 8 žákovských týmů ze Zlínského kraje a Slovenska na V. ročníku turnaje O pohár Josefa Smýkala.

Obrázků: 25

SEMAFOR aneb Čaj o páté

V letošním roce se spolek Každý může pomáhat pokusil o vzkříšení tzv. Čajů o páté v Holešově.

Obrázků: 14

Každý může pomáhat a Corda Magico pomáhají potřebným

Adventní a vánoční čas jsou historicky obdobím postním, časem rozjímání a dobrých skutků; obdobím radostného očekávání, světla a štěstí. Spolek Každý může pomáhat uspořádal v prosinci několik akcí, při kterých kromě záštity sportovních a kulturních aktivit opětovně podpořil potřebné spoluobčany a naplnil tak myšlenku vzájemné pomoci všech všem lidem …

Obrázků: 4