Menu

Články

Charitativní akce v Holešově v letech 2010 - 2013

Vyhledávání

Každý může pomáhat

< návrat zpět

Indie všemi smysly aneb Kino Svět opět žije

Iniciativa Holešovské kino a spolek Každý může pomáhat, z.s. uspořádaly v pátek 4. listopadu 2016 svoji první filmovou projekci - v kinoklubu kina Svět se uskutečnilo první setkání filmových fajnšmekrů.

Přítomní diváci si vyslechli úvodní slovo Michala Šuráně, který jim představil projekt, s nímž se snaží oba spolky oslovit holešovskou veřejnost a pozvat ji k návštěvám filmových představení. Příjemným zpestřením celého programu bylo vystoupení místního mladičkého mága, vystupujícího pod uměleckým jménem RadekR, který pobavil přítomné diváky atraktivní kouzelnickou šou; atmosféru Indie poté naladila doprovodná hudba skupiny Vítr do dlaně. Hlavním programem večera byla projekce filmu Cizí oběd (Indie/Francie/Německo/USA) o zatoulaném obědu, který svede dohromady osudy dvou lidí.

Po pětici akcí s názvem Čaj o páté, které pořádal spolek Každý může pomáhat v letech 2015-16, se představuje holešovskému publiku další téma – téma znovuotevření kina a obnovené filmové projekce v něm. V roce 2017 budou následovat další 4 kinoprogramy, na které jsou Holešováci co nejsrdečněji zváni – přijďte a buďte součástí znovuožívajícího kina Svět! Veškeré novinky lze sledovat na adrese: holesovskekino.joomla.com

Mgr. Svatava Ságnerová
Každý může pomáhat, z.s.